Všeobecné dodací podmínky

Naše zboží také dodáváme po telefonickém objednání u našich operátorů na telefonu 720 135 955 od pondělí do pátku v čase  9.00 - 16.00 hod.

Osobní převzetí zboží je možné pouze po platbě předem na náš účet!

Všeobecné podmínky

Zaslaná objednávka je pro kupujícího závazná. Prodávající neručí za omyly v objednávce ze strany odběratele. Na výrobky z nabídky poskytujeme záruku dle Obchodního zákoníku.

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem tohoto e-shopu. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Dodací podmínky

Ručně vyráběné zbraně z našich stránek (vše ze sekce Repliky zbraní-výroba) jsou vyráběny a dodávany na zakázku. Výrobcem těchto zbraní je Michal Spilka, IČ: 68768045, výrobce není plátce DPH.

Objednavatel při objednání (kanónu 1:1, při vyšším odběru zboží, atypické či náročnější objednávce) uhradí zálohu v maximální výši 50% z ceny objednaného zboží (či dle dohody).

Objednavatel (zákazník) uhradí celkovou částku při převzetí objednaného zboží (osobně u výrobce / platbou na účet /možnost zaslání zboží dobírkou Českou poštou).

V případě zrušení objednávky, neodebrání objednaného zboží či porušení smluvních podmínek nebude objednavateli vrácena uhrazená záloha. Objednavatel se při objednání zavazuje k řádnému plnění smluvních podmínek. Fotografie produktů jsou ilustrativní.

Doba dodání:

Dekorační repliky zbraní a dárky zpravidla expedujeme do 3 dnů, maximálně do 5 pracovních dnů.

Kanóny 1:1 jsou  expedovány nejdéle do 60 pracovních dnů. Pokud není možné z jakýchkoliv důvodů dodací lhůtu dodržet, je zákazník před potvrzením objednávky informován. Po vzájemné dohodě dodáme zboží na Vámi určené místo (cena dopravy není zakalkulována v ceně zboží).

Miniatury kanónů, meče, šavle, kordy, nože a další zboží ze sekce repliky zbraní - výroba, které je ručně vyráběno na zakázku, bude expedováno do 15 dnů.

Při větším odběru zboží, atypické či náročnější objednávce bude doba dodání stanovena individuálně.

Ceny

V závažných případech si vyhrazujeme právo na změnu cen. Ceník je platný do vydání nového ceníku.

Poštovné

Při objednávce nad 3000 Kč poštovné není účtováno. Při objednávce od 2500,- do 3000,- platíte pouze poloviční poštovné, tedy 60 Kč (doprava kurýrem GLS). Při objednávce do 2499,- je poštovné započítáváno ve výši 125 Kč (doprava kurýrem GLS)

POZOR - Cena poštovného se nevztahuje na Kanony v poměru 1:1 - Zde je nutné se domluvit na převzetí. Buď osobní převzetí přímo u výrobce (Dubnice 96), nebo jsme schopni zajistit dopravu až k Vám domů a zde se poštovné navyšuje dle sazebníku dopravní společnosti.(Dopravci si účtují kolem 15 Kč za jeden kilometr).

Prodej na Slovensko:

Zboží na Slovensko zasíláme kurýrem. Cena poštovného činí 6 EUR. Doba dodání na Slovensko je 3-5 dní.

Platební podmínky

Vyžadujeme platbu předem na účet nebo platbu na dobírku. Zboží zůstává vlastnictvím naší firmy až do úplného zaplacení.

Poznámka pro kupující

Všechny zbraně jsou vyráběny ručně na zakázku (mimo sekce dekorační repliky), proto může dojít k drobným odlišnostem ve vzhledu zbraně. Tyto odlišnosti nemají žádný vliv na kvalitu nebo dekorativnost zbraně.

Telefonické ověření

Provozovatel si vyhrazuje právo telefonicky, popřípadě e-mailem ověřovat správnost poskytnutých údajů a validitu objednávek. (Zejména u objednávek většího rozsahu).

Dostupnost zboží

Provozovatel si vyhrazuje právo zrušení (nepřijetí) objednávky, nebo jejího částečného plnění v případě, kdy požadované zboží bylo staženo z prodeje nebo není dále výrobcem dodáváno.

 

Reklamační řád

Reklamační řád dle zákona č.40/1964SB.Občanského zákoníku ve znění zákona č.136/2002SB. Na zakoupené zboží se vztahuje záruka 24měsíců ode dne zakoupení pokud není VÝROBCEM uvedeno jinak.

1. Zákazník je povinen zkontrolovat při přebírání zboží,zda obal není porušen a zboží poškozeno. V případě, že ano, musí zákazník na místě sepsat se zástupcem přepravce protokol o poškození balíku a dohodnout se s ním na dalším postupu.

Odpovědnost za poškození zboží dopravou nese plně dopravce. Zároveň musí zákazník neprodleně informovat prodávajícího o vzniklém problému nejlépe telefonicky.

2. V případě, že zákazník chce zboží reklamovat, musí nejprve prostřednictvím emailu nebo telefonicky sdělit, že bude zboží reklamovat.

Potom musí zboží řádně zabalit a zaslat na adresu prodejce. Tento postup výrazně urychlí celý reklamační proces. K reklamovanému zboží musí zákazník přiložit písemné sdělení o důvodu uplatňování reklamace, doklady o zaplacení (účtenku či fakturu) a záruční list (v případě, že byl u zboží přiložen).

3. Reklamace musí být vyřízena v zákonem stanovené lhůtě 30 dnů, pokud se prodávající nedohodne se zákazníkem jinak. Veškeré vyřizování reklamací se drží platných zákonných norem.

4. Při uznání reklamace má zákazník právo na výměnu vadného zboží nebo vrácení platby.

5. Tento reklamační řád nabývá platnost dnem 1.1.2010 a platí na území celé ČR. Zákazník je povinen se s reklamačním řádem seznámit. Nákupem zboží zákazník potvrzuje souhlas s tímto reklamačním řádem a zavazuje se jím řídit. Prodávající si vyhrazuje právo na změny tohoto reklamačního řádu bez předchozího upozornění.

Práva povinnosti kupujícího

Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Odstoupení od smlouvy bez uvedení důvodu je možné do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Tato možnost se vztahuje pouze na vrácení NEPOŠKOZENÉHO zboží včetně daňového dokladu, který jste od nás obdrželi. Prodávající se zavazuje vrátit kupujícímu kupní cenu zboží do 14 dnů od převzetí vráceného zboží.

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího dle podmínek dohodnutých při objednávce. Při převzetí zboží od našeho přepravce obdrží kupující ke zboží daňový doklad. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v katalogu internetové prodejny https://www.kanony.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.

V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.

Nákupem zboží na stránkách www.kanony.cz souhlasíte s občasným zasláním emailu nebo sms s novinkami. (max 1x za měsíc)


Telefonické objednávky (9-16h): +420 720 135 955
Košík je prázdný

Poštovné zdarma při objednávce nad 3.000,-

© 2005-2015 Kanony.cz | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.