Samurajské meče na prodej

Samurajské meče na prodej a japonské meče na prodej. Nabízíme Vám samurajské japonské meče Katana. Tyto repliky nejsou nebezpečné, slouží jako dekorace a pěkně vyzdobí Váš interiér doma či v kanceláři. Samurajské japonské meče z naší nabídky jsou dodávány včetně pochvy a jsou vyrobeny převážně z kovu a imitace dřeva. Repliky samurajských mečů pochází od španělských a italských výrobců. Chcete poštovné zdarma? Při objednávce nad 3000 Kč hradíme dopravu za vás. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a nechte si doručit repliky samurajských mečů během následujících několika málo dní.

Samurajské meče - Celkem 16 produktů  

Samurajské meče

Katana meče jsou japonské meče, které byly používány již od 15. století. Katany byly nošeny samuraji společně s krátkým mečem Wakizashi nebo také s osobní samurajskou dýkou, která se nazývá Tanto. Tyto 3 samurajské meče se společně nazývají Daišó a byl to vlastně jediný majetek, který samurajové měli. Katana meč byl používán pro boj v prostoru, krátké wakizashi meče a Tanto byly používány ve stísněných prostorech.

  • Preferujete telefonické objednávky? Samurajské meče a další zboží můžete objednat na tel. čísle: +420 720 135 955.
  • Máte dotazy či připomínky ohledně samurajských mečů nebo dalšího sortimentu z našich stránek? Pište na: kanony@kanony.cz.
  • Kdy vám bude replika doručena? Japonské meče a další sortiment expedujeme obvykle do 3 pracovních dnů.

Telefonické objednávky (9-16h): +420 720 135 955
V košíku: 32288 ,-
Objednat     Smazat
© 2005-2015 Kanony.cz | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.