Repliky zbraní, které si zamilujete

Jste milovníky funkčních a chladných zbraní, jakými jsou například meče, kordy, které se dají použít i na historický šerm nebo dokonce šavle? Nebo dáváte raději přednost loveckým nožům a tesákům, které potěší nejednoho myslivce? Nebo jsou vaší srdcovou záležitostí kanony či historické zbraně, které se pyšní rukopisem ruční tvrdé a poctivé práce? Ať tak či onak, naše repliky zbraní vás jistě nenechají chladnými. Ruční výroba, která probíhá zásadně v České republice, nabídne potěšení nejen vašemu oku. Tyto funkční repliky zbraní mohou zdobit jak zeď ve vašem obývacím pokoji, pracovně či dokonce v restauraci, která se nese v duchu historie, na kterou není radno zapomínat. Posloužit ovšem mohou i sběratelům, kteří rozšiřují svoji sbírku.

Meč pro švédskou pěchotu M1653

Repliky zbraní, které jsou funkční

Funkční repliky zbraní, kterými jsou kordy a meče, jistě ocení nejeden fanoušek historického šermu, pro který jsou tyto repliky jako dělané. V nabídce kordů, máme například rakouský kordík, který vám vyrobíme na zakázku. Zakoupit si k němu můžete i kvalitní střapec, který vám poslouží jako příznačná dekorace. Dále oceníte například funkční repliky například jednoručních mečů či kvalitních ručně vyrobených šavlí též pro již jednou zmiňovaný historický šerm. K oblíbeným a často vyhledávaným kouskům patří například také funkční repliky pruských palašů a jezdeckých mečů, které se stávají středobodem zájmu téměř každého sběratele.

Lovecký tesák

Je libo loveckého nože či tesáku?

Nejednoho milovníka myslivosti jistě potěší kvalitní lovecké nože či tesáky, které jsou vyráběny z jeleního parohu a černé oceli. Každý kus loveckého tesáku i nože je originálem, kterým můžete potěšit nejednoho myslivce. Lovecké nože i tesáky jsme schopni zhotovit do patnácti dnů. Pouzdra na zmiňované zbraně jsou součástí každého balení. Funkční lovecké nože a tesáky s pevnou čepelí, jsou díky kvalitnímu zpracování a věrohodnému vyrobení, velice oblíbenými kousky mezi sběrateli všeho druhu.


Telefonické objednávky (9-16h): +420 720 135 955
Košík je prázdný

Poštovné zdarma při objednávce nad 3.000,-

© 2005-2015 Kanony.cz | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.