Repliky historických zbraní, které vás nenechají chladnými

Pokud patříte mezi vášnivé sběrače historických zbraní, zbystřete! Naše repliky historických zbraní působí velmi věrohodně a při pohledu na ně zaplesá srdce nejednoho sběratele. Naše široká nabídka replik zahrnuje jak zbraně, které byly nedílnou součástí 2. světové války, tak i zbraně novodobé, které neodmyslitelně patří do 20. století.  Vyzdobit s nimi můžete jak svou vitrínu, poličku, tak i zeď ve své pracovně. Španělská firma DENIX, která se výrobou replik historických zbraní zabývá a též je naším váženým výrobcem, vám nabídne opravdu skvostné kousky, které vaší sbírku zbraní jistě velice obohatí.

Replika samopalu Špagin PPŠ-41

Repliky historických zbraní vypadají jako originál

Mezi velmi oblíbené repliky historických zbraní, patří především ty, které jsou úzce spojeny s 2. světovou válkou. Tato éra byla, co se týče hojnosti zbraní, velmi bohatá. V našem sortimentu tak můžete naleznout například věrnou dekorační repliku samopalu Špagin PPŠ-41, který vám nabídne i pohyblivý mechanizmus a též odnímatelný zásobník. Díky těmto vymoženostem, jsou naše repliky historických zbraní, tak žádaným zbožím. Repliku lze též naprázdno natáhnout a po samotném stisknutí spouště uslyšíte, jak samopal cvakne. Tuto repliku u nás zakoupíte v poměru 1:1 a rozhodně si najde, jakožto jedna z nejpopulárnějších zbraní 2. světové války, své čestné místo ve vaší sbírce. Pro milovníky 2. světové války máme rovněž v nabídce například i pušku, nesoucí název Karabina Mauser 98K či M1A1 Karabinu pro výsadkáře, kterou používalo výsadkové vojsko též při 2. světové válce.

Replika pušky M16

Repliky, které nestárnou

Vášniví sběratelé si potrpí na kvalitě a též věrohodnosti, která je u replik nezbytností. Naše repliky zbraní veškerá vaše očekávání jistě naplní. Kromě zbraní, které se staly symbolem bojů za 2. světové války, náš sortiment zdobí rovněž zbraně 20. století. Tyto zbraně jsou rovněž k nerozeznání od originálu. Velmi pěkně se bude na vaší zdi vyjímat například Colt Python, který je věrohodnou replikou amerického revolveru nebo replika poloautomatické pistole kalibru 357. Obohaťte tak svou sbírku o repliky historických zbraní, které psaly dějiny.

 


Telefonické objednávky (9-16h): +420 720 135 955
Košík je prázdný

Poštovné zdarma při objednávce nad 3.000,-

© 2005-2015 Kanony.cz | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.